C0402C301F8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C301F8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 300PF 10V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C301F8HAC7867 KEMET
    C0402C301F8HAC7867 KEMET
    C0402C301F8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C301F8HAC7867 is described as CAP CER 0402 300PF 10V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"