C0402C271G4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C271G4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 270PF 16V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C271G4HAC7867 KEMET
    C0402C271G4HAC7867 KEMET
    C0402C271G4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C271G4HAC7867 is described as CAP CER 0402 270PF 16V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE