C0402C271F8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C271F8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 270PF 10V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C271F8HAC7867 KEMET
    C0402C271F8HAC7867 KEMET
    C0402C271F8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C271F8HAC7867 is described as CAP CER 0402 270PF 10V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE