C0402C241K8JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C241K8JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 240PF 10V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"