C0402C241K4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C241K4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 240PF 16V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C241K4HAC7867 KEMET
    C0402C241K4HAC7867 KEMET
    C0402C241K4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C241K4HAC7867 is described as CAP CER 0402 240PF 16V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE