C0402C224M9PACTU KEMET
  • Part Number: C0402C224M9PACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 135,918
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK