C0402C224K9PAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C224K9PAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 755,011
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK