C0402C223M3RACTU KEMET
  • Part Number: C0402C223M3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM