C0402C223K3RACTU KEMET
  • Part Number: C0402C223K3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 145,498
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM