C0402C222J3RACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C222J3RACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 25V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 49,827
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH