C0402C222F4GAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C222F4GAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 16V NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE