C0402C221K4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C221K4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 220PF 16V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C221K4HAC7867 KEMET
    C0402C221K4HAC7867 KEMET
    C0402C221K4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C221K4HAC7867 is described as CAP CER 0402 220PF 16V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT