C0402C221J4JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C221J4JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 16V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE