C0402C221J1GAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C221J1GAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,710
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402C221J1GAC7867 KEMET
    C0402C221J1GAC7867 KEMET
    C0402C221J1GAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402C221J1GAC7867 is described as CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS