C0402C221G8JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C221G8JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 10V U2J 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"