C0402C220F4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C220F4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 22PF 16V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C220F4HAC7867 KEMET
    C0402C220F4HAC7867 KEMET
    C0402C220F4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C220F4HAC7867 is described as CAP CER 0402 22PF 16V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE