C0402C200J8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C200J8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 20PF 10V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C200J8HAC7867 KEMET
    C0402C200J8HAC7867 KEMET
    C0402C200J8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C200J8HAC7867 is described as CAP CER 0402 20PF 10V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT