C0402C180K5GACTU KEMET
  • Part Number: C0402C180K5GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 57,025
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM