C0402C152K3JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C152K3JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 25V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F