C0402C152G4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C152G4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 1.5NF 16V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C152G4HAC7867 KEMET
    C0402C152G4HAC7867 KEMET
    C0402C152G4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C152G4HAC7867 is described as CAP CER 0402 1.5NF 16V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM