C0402C151J5GACTU KEMET
  • Part Number: C0402C151J5GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 133,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"