C0402C150J8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C150J8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 15PF 10V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C150J8HAC7867 KEMET
    C0402C150J8HAC7867 KEMET
    C0402C150J8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C150J8HAC7867 is described as CAP CER 0402 15PF 10V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT