C0402C132M8JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C132M8JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1300PF 10V U2J 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE