C0402C132M5JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C132M5JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1300PF 50V U2J 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM