C0402C131F8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C131F8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 130PF 10V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C131F8HAC7867 KEMET
    C0402C131F8HAC7867 KEMET
    C0402C131F8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C131F8HAC7867 is described as CAP CER 0402 130PF 10V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"