C0402C122K8JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C122K8JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1200PF 10V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK