C0402C122J4JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C122J4JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1200PF 16V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE