C0402C121M5JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C121M5JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 120PF 50V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"