C0402C121K4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C121K4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 120PF 16V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C121K4HAC7867 KEMET
    C0402C121K4HAC7867 KEMET
    C0402C121K4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C121K4HAC7867 is described as CAP CER 0402 120PF 16V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM