C0402C121J1GACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C121J1GACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0402C121J1GACAUTO KEMET
    C0402C121J1GACAUTO KEMET
    C0402C121J1GACAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402C121J1GACAUTO is described as CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM