C0402C120F4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C120F4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 12PF 16V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C120F4HAC7867 KEMET
    C0402C120F4HAC7867 KEMET
    C0402C120F4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C120F4HAC7867 is described as CAP CER 0402 12PF 16V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ