C0402C104K8PACTU KEMET
  • Part Number: C0402C104K8PACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,995,878
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE