C0402C104K7PAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C104K7PAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 4V X5R 0402
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK