C0402C104K4RALTU KEMET
  • Part Number: C0402C104K4RALTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 251,890
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM