C0402C103K3RALTU KEMET
  • Part Number: C0402C103K3RALTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 138,546
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK