C0402C103K3RACTU KEMET
  • Part Number: C0402C103K3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,803,398
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA