C0402C101M5JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C101M5JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 50V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE