C0402C101K8RAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C101K8RAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 10V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F