C0402C101J5JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C101J5JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 50V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM