C0402C100J8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C100J8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 10PF 10V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C100J8HAC7867 KEMET
    C0402C100J8HAC7867 KEMET
    C0402C100J8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C100J8HAC7867 is described as CAP CER 0402 10PF 10V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP