C0402C100J5GACTU KEMET
  • Part Number: C0402C100J5GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,469,096
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE