C0201C270J3GACTU KEMET
  • Part Number: C0201C270J3GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 77,706
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X