C0201C180K3GACTU KEMET
  • Part Number: C0201C180K3GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 80,358
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"