C0201C103K9PAC7867 KEMET
  • Part Number: C0201C103K9PAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0201
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE