ALS81H123KE100 KEMET
  • Part Number: ALS81H123KE100
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 12000UF 20% 100V SCREW
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM