ALS71H302KF400 KEMET
  • Part Number: ALS71H302KF400
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 3000UF 20% 400V SCREW
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL