ALS71A132KE500 KEMET
  • Part Number: ALS71A132KE500
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 1300UF 20% 500V SCREW
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP