ALS71A123MF200 KEMET
  • Part Number: ALS71A123MF200
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE