ALS70U512NJ500 KEMET
  • Part Number: ALS70U512NJ500
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM