ALS70P273NT250 KEMET
  • Part Number: ALS70P273NT250
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM